SEO

Web sitenizin en temel ihtiyacı SEO’dur. SEO İngilizce bir terimdir. İngilizce’de Search Engine Optimization olarak adlandırılır. Türkçe’mizde ise Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir.

Web siteniz var ve rakip firmalara hızlıca yetişmek, hatta onları geride bırakmak istiyorsunuz. İşte burada devreye ömürlük kalıcı çözüm olan SEO devreye giriyor. SEO kısaca istenilen kelimelerde Google’da ilk sayfada görünmektir. Google sizi site içeriğinizde kullandığınız temel kelime ve cümlelere göre sıralamaya sokar. Bu sıralamayı etkileyen en önemli diğer unsurlar ise sitenizin aldığı günlük hit oranları ve diğer sitelerde olan kalıcı bağlantılarınızdır (backlink). Gralogic ekibi sizin için binlerce sitede backlink oluşturur, kolay hit kazanmanızı sağlar. Asıl önemli durum anahtar kelimelerinizin piyasaya olan rekabet oranıdır. Örneğin “ayakkabı” kelimesi rekabet oranı çok yüksek bir kelimedir ve Google’da bu kelimede ilk sayfada olmanız demek ömür boyu müşteri garantisi anlamını taşır. Bu kurallar çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürerek, sitenizi istediğiniz kelimelerde, rekabet oranına bağlı kalarak minimum 3 ay ve maksimum 12 ay içinde ömür boyu kalıcı olarak ilk sayfaya sokuyoruz. İlk sayfaya giren web siteniz sürekli tıklama alarak her zaman yerini korur. Dolayısıyla ömür boyu marka bilinirliğinizin ve kazancınızın artmasını sağlar.

SEO çalışmaları, sitenizinde bulunan makaleler, başlıklar ve etiketlerin yeniden düzenlenmesi ile başlayıp, birçok sitede reklamınızın yani backlink oluşturmanın önemi ile devam eder. Google kendi politikalarına uyumlu siteleri daha çok dikkate almaktadır. Yani kısaca basit kodlanmış, hızlı ve zengin içerikli siteleri daha hızlı sıralamaya sokar.

Bu kurallar çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürerek, sitenizi istediğiniz kelimelerde, rekabet oranına bağlı kalarak minimum 3 ay ve maksimum 12 ay içinde ömür boyu kalıcı olarak ilk sayfaya sokuyoruz.

İlk sayfaya giren web siteniz sürekli tıklama alarak her zaman yerini korur. Dolayısıyla ömür boyu marka bilinirliğinizin ve kazancınızın artmasını sağlar.

Standart SEO Paketi

Normal ve Kurumsal Web Sitelerini Kapsar
1000₺ Aylık

Belirleyeceğiniz 10 kelime ile çalışılır. Kelime rekabetine göre 3-12 ay içinde net sonuçlar alınır. Siteniz Google ve diğer arama motorlarında günden güne yükselmeye başlar. Web sitenizin ulaşılabilirliği ve organik ziyaretçi trafiğiniz her gün daha çok artar. Daha fazla ziyaretçi, müşteri ve daha fazla iş olarak size geri döner. Tüm arama motorlarının güncellemelerini takip ederek bütün çalışmalarımızı son güncellemelere uygun olarak yapıyoruz. DA ve PA değerleriniz yükselişe geçer. Sitenizin alt sayfaları yükselişe geçer. İşlemler Alexa sıralamanızı yükseltir.

E-Ticaret SEO Paketi

Tüm E-Ticaret Sitelerini Kapsar
2000₺ Aylık

Belirleyeceğiniz 200 kelime ile çalışılır. Kelime rekabetine göre 9-24 ay içinde net sonuçlar alınır. Ürünleriniz Google ve diğer arama motorlarında günden güne ilk sayfaya gelmeye başlar. Ürünleriniz ulaşılabilirliği ve potansiyel müşterileriniz her gün daha çok artar. Daha fazla ziyaretçi, müşteri ve daha fazla satış olarak size geri döner. Tüm arama motorlarının güncellemelerini takip ederek bütün çalışmalarımızı son güncellemelere uygun olarak yapıyoruz. DA ve PA değerleriniz yükselişe geçer. Sitenizin alt sayfaları yükselişe geçer. İşlemler Alexa sıralamanızı yükseltir.

Tüm hizmetlerimizi görebilmek için Sosyal Medya, Web Tasarım ve SEO sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Büyük projeleriniz için aylık danışmanlık hizmeti verebilir veya farklı fikirleriniz için farklı çözümler sunabiliriz. Bize eposta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Menü