SEO

Web sitenizin en temel ihtiyacı SEO’dur. SEO İngilizce bir terimdir. İngilizce’de Search Engine Optimization olarak adlandırılır. Türkçe’mizde ise Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir.

Web siteniz var ve rakip firmalara hızlıca yetişmek, hatta onları geride bırakmak istiyorsunuz. İşte burada devreye ömürlük kalıcı çözüm olan SEO devreye giriyor. SEO kısaca istenilen kelimelerde Google’da ilk sayfada görünmektir. Google sizi site içeriğinizde kullandığınız temel kelime ve cümlelere göre sıralamaya sokar. Bu sıralamayı etkileyen en önemli diğer unsurlar ise sitenizin aldığı günlük hit oranları ve diğer sitelerde olan kalıcı bağlantılarınızdır (backlink). Gralogic ekibi sizin için binlerce sitede backlink oluşturur, kolay hit kazanmanızı sağlar. Asıl önemli durum anahtar kelimelerinizin piyasaya olan rekabet oranıdır. Örneğin “ayakkabı” kelimesi rekabet oranı çok yüksek bir kelimedir ve Google’da bu kelimede ilk sayfada olmanız demek ömür boyu müşteri garantisi anlamını taşır. Bu kurallar çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürerek, sitenizi istediğiniz kelimelerde, rekabet oranına bağlı kalarak minimum 3 ay ve maksimum 12 ay içinde ömür boyu kalıcı olarak ilk sayfaya sokuyoruz. İlk sayfaya giren web siteniz sürekli tıklama alarak her zaman yerini korur. Dolayısıyla ömür boyu marka bilinirliğinizin ve kazancınızın artmasını sağlar.

SEO çalışmaları, sitenizinde bulunan makaleler, başlıklar ve etiketlerin yeniden düzenlenmesi ile başlayıp, birçok sitede reklamınızın yani backlink oluşturmanın önemi ile devam eder. Google kendi politikalarına uyumlu siteleri daha çok dikkate almaktadır. Yani kısaca basit kodlanmış, hızlı ve zengin içerikli siteleri daha hızlı sıralamaya sokar.

Bu kurallar çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürerek, sitenizi istediğiniz kelimelerde, rekabet oranına bağlı kalarak minimum 3 ay ve maksimum 12 ay içinde ömür boyu kalıcı olarak ilk sayfaya sokuyoruz.

İlk sayfaya giren web siteniz sürekli tıklama alarak her zaman yerini korur. Dolayısıyla ömür boyu marka bilinirliğinizin ve kazancınızın artmasını sağlar.

Rakiplerinizi geride bırakmak için ilk adımı atın; ekibimizden fiyat teklifi alın! Acele edin, her geçen dakika aleyhinize işliyor.

Gralogic ekibi onlarca farklı sektörde, yüzlerce projeyi arama motorlarında ilk sıralara çıkarmaya devam ediyor. SEO sizin organik gelir kaynağınız olacak. Dilediğiniz kelimelerde ilk sıralara birlikte yükselelim. Tabii önce rakiplerinize yetişmemiz gerekiyor. Web sitenizin kategorisine göre özel çalışmalar tasarlayarak, sayfa içeriği, sayfa sayısı veya rekabet oranına bakmaksızın sizi zirveye taşıyoruz. SEO zamana yayılan ve ince ince işlenen bir hizmettir. Kesin sonuçlar almak için bolca zamanınız varsa hemen teklif formundan bize ulaşabilirsiniz.

Şu an herhangi bir web siteniz yoksa web tasarım sayfamızı ziyaret edebilir ve öncelikle web tasarım projeniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizi hayata geçirdikten sonra bu sayfadan SEO teklifini almak için formu doldurabilirsiniz. Şunu unutmayın, Gralogic ekibi sadece başarabileceği projeleri kabul eder.

Teklif Al

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Web Sitenizin Kategorisi *
Select an option
Fill out this field

Tüm hizmetlerimizi görebilmek için Sosyal Medya, Web Tasarım ve SEO sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Büyük projeleriniz için aylık danışmanlık hizmeti verebilir ve farklı fikirleriniz için yaratıcı çözümler sunabiliriz. Bize eposta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Menü