Hakkında

Gralogic, markanız ve projeniz için ihtiyacınız olan tüm web, grafik, reklam, sosyal medya ve seo çalışmalarını, profesyonel bir şekilde tasarlar, kurgular ve yönetir.

İstekleriniz ve ihtiyacınıza uygun hizmeti, kısa süre içinde hazırlayan yetenekli ekibimiz ile dijital vitrininizi zenginleştirmenize ve müşteri potansiyelinizi her geçen gün daha fazla arttırmanıza olanak sağlıyoruz. Yeni bir marka ve projeye adım atıyorsanız veya var olan markanızı geliştirmek istiyorsanız, Gralogic tüm ihtiyaçlarınıza doğru bir şekilde cevap verebilecek tam kapasite ajans hizmeti sunmaktadır. Tam paket ile web sitenizi oluşturuyor, sosyal medyanızı yönetiyor, tüm grafik çalışmalarınızı yapıyor ve Google’da dilediğiniz kelimelerde markanızı ilk sayfada çıkararak bilinirlik ve kazanç sağlıyoruz.

2006 yılından bu yana sektörde etkili çözümler üreten Gralogic, her geçen gün kendini modern teknolojiler ile geliştirerek size çok daha verimli hizmetler sunmaya devam ediyor.

Markanıza özel web sitenizi tasarlayarak başlayan hizmet sürecimiz, reklam adımlarınızı doğru yöneterek sizi potansiyel müşterilerinizle buluşturuyor, marka bilinirliği ile doğru orantılı olarak kazancınızı ileriye dönük sürekli arttırmayı hedefliyor. Bu süreçte tüm grafik çalışmalarınızı üstleniyor ve sosyal medya hesaplarınızın yönetimini en verimli şekilde hayata geçiriyoruz.

Modern, hızlı ve profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. İstediğiniz kelimelerde Google’da en üst sırada görünmenizi sağlıyoruz. Arama motoru optimizasyonu ile rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlıyoruz. Tüm grafik ve kurumsal kimlik çalışmalarınızı hazırlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı doğru yöneterek, müşterileriniz ile sıcak bir bağ kurmanızı sağlıyoruz. Ürünlerinizi daha kolay satabilmeniz için sanal mağazanızı yani e-ticaret sitenizi oluşturuyoruz. Marka vitrininizi daha kurumsal gösterebilmek için tanıtım filmleri ve videolar oluşturuyoruz. Tüm PR çalışmalarınızı üstlenerek bilinirliği en üst seviyeye çıkartarak değerinize değer katıyoruz.

Dilediğiniz kelimelerde, rakiplerinize ve kelime rekabetine oranla SEO hizmeti alarak minimum 3 ay – maksimum 12 ay içinde ilk sayfa garantisi veriyoruz. Bizimle çalışın, rakiplerinizi geride bırakarak marka bilinirliğinizi ve potansiyel müşterilerinizi arttırın.

Projenizi tecrübe, deneyim ve hayal gücümüz ile hayata geçiriyoruz.

2006 yılından beri, Türkiye’nin en tecrübeli ekibi ile hizmet hayatımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yüzlerce referans ve projeyi hayata geçirdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. Gelin bu gururu sizinle de yaşayalım.

Tüm hizmetlerimizi görebilmek için Sosyal Medya, Web Tasarım ve SEO sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Büyük projeleriniz için aylık danışmanlık hizmeti verebilir ve farklı fikirleriniz için yaratıcı çözümler sunabiliriz. Bize eposta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Menü