Sosyal Medya

Tüm sosyal medya hizmetlerimizi bu sayfada bulunan tablolardan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Burada belirtilen tüm hizmetler gerçektir. Sitemiz üzerinde bulunan tüm bilgiler doğrudur. Tüm hizmetlerimiz günümüz şartları, maliyet, sosyal medya limitleri ve kuralları doğrultusunda sürekli olarak güncellenmektedir.

1000
Instagram üzerinde bulunan, yüksek takipçili çekiliş, fenomen ve reklam sayfalarımızdan sağladığımız 0 Türk gerçek takipçilerdir. Siparişiniz 24 saat içinde işleme alınır ve günlük ortalama 1000 takipçi gönderimi sağlanır. Takipçiler profilinizi tamamen kendi iradeleri ile takip ederler. Siparişiniz tamamlandıktan sonraki süreçte, hesaplar gerçek kullanıcılar olduğu için takibi bırakabiliyorlar. Hesabınızın kime ve neye hitap ettiğine bağlı olarak maksimum ’a kadar düşüşler gözlenmektedir. Bu servisimizde düşüşlere telafi yapılmamaktadır. Lütfen düşüşlere karşı telafi olmayacağını göze alarak işlem yaptırınız. Satın alacağınız miktar arttıkça fiyat düşmektedir.
Toplam Fiyat 

Satın alma ve diğer detaylar için WhatsApp üzerinden ulaşabilir veya İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Büyük projeleriniz için aylık danışmanlık hizmeti verebilir veya farklı fikirleriniz için farklı çözümler sunabiliriz. Bize eposta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Menü