Hizmetler ve Fiyatlandırma

Bu bölümde verdiğimiz tüm hizmetleri kapsamlı bir şekilde görebilir ve ortalama bir fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. Projenizin kapsamına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Burada verilen fiyatlar tamamen ortalama fiyatlardır.

Web Tasarım

Ortalama Fiyat: 1500₺   Ortalama Zaman: 20 Gün

Her markanın dijital dünyada bir yeri olması düşüncesindeyiz. Günümüzde Google diye bir gerçek var ve artık tüm insanlar tüm ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılıyor. Sizin de bir web siteniz olursa, başta Google olmak üzere ve diğer arama motorları üzerinden aratılan kelimelerde anında potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkabileceksiniz. Zamanla müşterilerinizin web sitenizi daha fazla keşfettiğini görerek, doğru orantıda kazancınıza yansıdığını deneyimleyeceksiniz.

Kişisel web siteleri, kurumsal web siteleri, blog siteleri, tanıtım siteleri, e-ticaret siteleri ve özel projeler gibi isteğinize uygun bir çok kategoride hizmet verebilmekteyiz.

İşletmenizi Gralogic ekibi ile internete taşımaya ne dersiniz? Modern, basit, anlaşılır, hızlı ve kurumsal bir web sitesi yaptırmak istemez misiniz? Eğer istiyorsanız şu an doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz.

Grafik Çalışmaları

Ortalama Fiyat: Proje Bazlı Değişmektedir

İhtiyacınıza uygun ve aklınıza gelebilecek tüm grafik işlemlerini Gralogic ekibi ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Markanız için kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, işletmeniz için afişler hazırlayabilir, kartvizit, antetli kağıt, promosyon ürün tasarımları gibi kurumsal eksiklerinizi giderebilir, logo, banner gibi sizi yansıtan çalışmalar yapabilir ve diğer tüm grafik konularında size yardımcı olabiliriz.

Tasarım ekibimiz markanızı analiz eder, rakiplerinizi inceler ve kopya tasarımdan uzaklaşarak, tamamen size özgün ve sizi yansıtan içerikler tasarlar. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Ortalama Fiyat: 1000₺ – Aylık Hizmet

Günümüzde sosyal medyanın gücü tartışılmaz bir boyuta geldi. Herkesin Instagram’ı var, herkes Twitter’da tweet atıyor, Facebook’ta paylaşım yapıyor ve sıkı bir Youtube kullanma alışkanlığı mevcut. Hâl böyleyken işletmenizi bu platformlarda aktif bir şekilde kullanmamanız tamamen sizin zararınıza. Gelin bu durumu tersine çevirelim ve işletmenizi Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube gibi dünya devi platformlarda aktif bir hale getirelim. Profillerinizi oluşturalım, sizin için her gün yeni bir post tasarımı yapalım, bu postların paylaşımlarını üstlenelim, sizin için makaleler oluşturalım, sizin için sponsorlu reklam kampayanları düzenleyerek müşterileri direkt hedefleyelim, sizin için çekilişler düzenleyerek bilinirliğimizi arttıralım, sizin için müşterilerinize cevap verelim ve onları doğru bilgilendirelim. Ayrıca sosyal medya bayilik hizmetlerimizden de faydalanarak, sosyal medya hesaplarınızı kolayca yükseltebilir ve müşterilerinize dolu bir sayfa algısını kolayca yaratabiliriz.

Yani kısacası tüm sosyal medya hesaplarınızı siz yönetiyormuş gibi yönetelim, siz de bu arada arkanıza yaslanıp olan biteni izleyin.

Google AdWords Yönetimi

Ortalama Fiyat: Günlük 30₺ + Reklam Bütçeniz

Google dünyanın en çok ziyaret edilen web sitesidir. Bilindiği üzere internet kullanan insanların %80’i ilk önce Google’a giriş yapar. Dilediği kelimeyi aratarak ilgili sonuçlardan, önüne gelen web siteleri ziyaret eder. Bu işlemi hemen hemen hepimiz gerçekleştiriyoruz.

Web sitenize ziyaretçi çekebilmek için ilk akla gelen yöntem AdWords’tür. Google bu hizmeti sayesinde istenilen kelimelerde sizi en tepeye yerleştirir. Tabiki bu işlemin bir bedeli vardır. Günlük reklam bütçeniz doğrultusunda, ekibimiz sizi Google’da ilk sıraya çıkarır. Böylece potansiyel müşterileriniz sizi sürekli en üstte görerek sitenize giriş sağlar. En hızlı ve en etkili reklam yöntemi AdWords’tür; para harca para kazan!

SEO Hizmetleri

Ortalama Fiyat: 1500₺ – Aylık Hizmet

Web sitenizin en temel ihtiyacı SEO’dur. SEO İngilizce bir terimdir. İngilizce’de Search Engine Optimization olarak adlandırılır. Türkçe’mizde ise Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir.

Web siteniz var ve rakip firmalara hızlıca yetişmek, hatta onları geride bırakmak istiyorsunuz. İşte burada devreye ömürlük kalıcı çözüm olan SEO devreye giriyor. SEO kısaca istenilen kelimelerde Google’da ilk sayfada görünmektir. Google sizi site içeriğinizde kullandığınız temel kelime ve cümlelere göre sıralamaya sokar. Bu sıralamayı etkileyen en önemli diğer unsurlar ise sitenizin aldığı günlük hit oranları ve diğer sitelerde olan kalıcı reklamınız (backlink). Gralogic ekibi sizin için binlerce sitede backlink oluşturur, kolay hit kazanmanızı sağlar. Asıl önemli durum anahtar kelimelerinizin piyasaya olan rekabet oranıdır. Örneğin “ayakkabı” kelimesi rekabet oranı çok yüksek bir kelimedir ve Google’da bu kelimede ilk sayfada olmanız demek ömür boyu müşteri garantisi anlamını taşır.

SEO çalışmaları, sitenizinde bulunan makaleler, başlıklar ve etiketlerin yeniden düzenlenmesi ile başlayıp, birçok sitede reklamınızın yani backlink oluşturmanın önemi ile devam eder. Google kendi politikalarına uyumlu siteleri daha çok dikkate almaktadır. Yani kısaca basit kodlanmış, hızlı ve zengin içerikli siteleri daha hızlı sıralamaya sokar.

Bu kurallar çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürerek, sitenizi istediğiniz kelimelerde, rekabet oranına bağlı kalarak minimum 3 ay ve maksimum 12 ay içinde ömür boyu kalıcı olarak ilk sayfaya sokuyoruz. İlk sayfaya giren web siteniz sürekli tıklama alarak her zaman yerini korur. Dolayısıyla ömür boyu marka bilinirliğinizin ve kazancınızın artmasını sağlar.

Yazılım ve Mobil Uygulama

Ortalama Fiyat: Proje Bazlı Değişmektedir

Günümüz dünyasının vazgeçilmez öğeleri yazılım ve mobil uygulamalardır. Projenize ve ihtiyacınıza göre özel yazılım hizmetlerimiz ile Gralogic yanınızda. Bir fikriniz var diyelim, yatırım yapmak istiyorsunuz ve dolayısı ile mobil uygulama isteğiniz var. Tamamen projenize özel modern, hızlı ve kullanıcı dostu arayüze sahip Android ya da IOS tabanlı mobil uygulamanızı hazırlayıp, ilgili store’larda yayınlabiliyoruz.

Bunun dışında özel bilgisayar programları üretebiliyoruz ya da iddialı olduğumuz bir bölüm olan restoran otomasyon sistemimizi size özel geliştirip ihtiyaçlarınıza kolayca cevap verebiliyoruz.

Tüm yazılım ihtiyaçlarınız için Gralogic yanınızda.

Reklam ve PR Hizmetleri

Ortalama Fiyat: Proje Bazlı Değişmektedir

Çağımız reklam çağı ve PR bu işin bel kemiği. Markanıza değer katacak yöntemler yine Gralogic’te. Tüm PR çalışmalarınızı üstlenerek markanıza değer katmaya hazırız. Neler yapabiliyoruz hemen kısaca bilgi verelim. Ulusal ve yerel gazetelerin internet sitelerinde size yer veriyoruz. Sizinle ilgili bir makale oluşturup, sektörünüzle ilgili kategoride (örneğin teknoloji kategorisi) haberinizi yayınlıyoruz. Hangi gazeteler bunlar derseniz, başlıca sıralamak gerekirse; Haber Türk, Posta, Milliyet, Hürriyet, Mynet gibi önemli haber siteleri ve diğer yerel gazetelerden bahsediyoruz.

İsterseniz ulusal kanallarda Kanal D, Show Tv, Star Tv, Fox Tv gibi ekranların ana haberlerinde size röportaj şeklinde yer ayırabiliyoruz.

Sizi istediğiniz ünlü ile buluşturabiliyor ve markanızdan söz ettirebiliyoruz. Ayrıca sosyal medyanın tanınan sayfalarında günlük, haftalık ve aylık reklam çalışmaları yaparak hızlıca etkileşim almanızı sağlayabiliyoruz. Daha fazlası için Gralogic yanınızda.

Ödeme Şekli
Önemli Notlar

Ödeme Şekli

Ödemeler yap bitir hizmetler (örneğin web tasarımı) önce yarısı, iş bitince diğer yarısı şeklindedir. Web sitesi tasarımları için senede bir defa yenileme ve bakım ücreti alınmaktadır. Aylık bazda alınan hizmetlerin ödemeleri her ayın 1. gününde yapılmalıdır. Aylık çalışacağımız hizmetlerde ilk başlangıçta hizmet bedeli önden ödenir. Çalışma prensibimiz önce ödeme sonra hizmet şeklindedir. Ödemelerinizi Türkiye İş Bankası hesabımıza havale veya eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınız tercihinize göre elden, kargo ile veya e-posta yolu ile verilmektedir. Daha fazla bilgi ve detay için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Önemli Notlar

Ofisimiz İstanbul Beylikdüzü ilçesindedir. Verdiğimiz hizmetleri karşılıklı güven içinde sürdürmekteyiz. Verdiğimiz hizmet bizim referansımızdır. İş ahlakımız her zaman güvene odaklıdır. İstanbul dışında ikâmet eden müşterilerimiz, bize sürekli telefon ve WhatsApp aracılığı ile ulaşabilmektedirler. Bu yüzden uzakta olmanız veya olmamız sizi tedirgin etmemelidir. Aldığınız veya alacağınız hizmet tamamlanana kadar sürekli irtibat halinde kalıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için mutluluk duyacaksınız.

Daha fazla bilgi alın.

Daha fazla bilgi ve projenize özel fiyat teklifi alabilmek için bize email adresimizden ulaşabilirsiniz.

Menü
WhatsApp chat